Adet
278,00 TL KDV Dahil
330,00 TL KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
259,00 TL KDV Dahil
280,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
176,00 TL KDV Dahil
211,00 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
232,00 TL KDV Dahil
280,00 TL KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
342,00 TL KDV Dahil
450,00 TL KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
176,00 TL KDV Dahil
190,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
203,00 TL KDV Dahil
240,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
154,00 TL KDV Dahil
180,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
492,00 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
Adet
279,00 TL KDV Dahil
320,00 TL KDV Dahil
1

Bruder Oyuncaklar

1926 yılından beri faaliyette olan Bruder oyuncak, Avrupa ve Amerika standartlarına uygun olarak ve yüksek teknoloji ile üretim yapıyor. Fabrikada gerçekleşen imal sürecinin dışında deneyimli bir kadronun el işçiliği de üretim aşamasının önemli bir kısmını oluşturuyor. Bruder oyuncakların hepsi gerçek araçların küçültülmüş ölçeklerinde üretilmek üzere önce bilgisayar ortamında tasarlanıyor. Tasarımlara uygun olarak yapılan prototiplerden sonra üretim aşamasına geçiliyor. Yüksek kalite plastikten üretilen Bruder oyuncakların dünya çapında 50 ülkede satışı yapılıyor.

Bruder Oyuncak Modelleri

Carterpillar, John Deere, Amazon, Jcb, Mercedes, MAN ve daha birçok farklı markanın iş makinelerini, jeeplerini ya da kamyonetlerini küçültülmüş ölçeklerde Bruder oyuncak modelleri arasında bulabilirsiniz. Hem iç hem de dış mekanda oynamaya uygun olan oyuncaklar, model ve türüne göre değişmekle birlikte, 2 ile 12 yaş arasındaki çocuklara hitap ediyor. Traktörden biçerdövere, bulldozerden ekskavatöre, polis aracıdan itfaiyeye, at barınağından ahıra kadar birçok çeşitte ve farklı türlerde oyuncakların hepsi tavsiye edilen yaşlarına uygun olarak üretiliyor. Oyuncakların bazıları tek parçadan oluşabildiği gibi iki ya da daha fazla parçadan da meydana gelebiliyor. Tek başına bulldozeri de bulabileceğiniz ürünler arasında bulldozer taşıyan tır bulabilmeniz de mümkün oluyor. Bazı oyuncaklar ise kendi içinde parçaları bulunacak şekilde değil, aksesuarlarıyla birlikte üretilmiş setler halinde bulunuyor. Bruder oyuncaklar belli bir konsepti barındırarak üretiliyor. Tasarımı orijinallerine dayanan ve hepsi lisanslı ürün olan oyuncakların birbirleriyle olan uyumu da gözetildiği için biçerdöver, römork, polis memuru, inşaat işçisi gibi bazı oyuncakları tek olarak satın alabilmek imkanını da sağlıyor. Sadece iş makineleri ya da teknik alanda değil, spor alanında ya da çiftlik hayatına uygun oyuncaklar da ürünler arasında yer alıyor. Bruder oyuncak modellerindeki çeşitlilik oyuncaklar orijinalliği kadar konseptinin de göz önüne alınarak üretiliyor olmasından kaynaklanıyor. Bir çiftlik konsepti oluşturmak istediğinizde tarım makinelerini bulabileceğiniz gibi bunu ahır, hayvanlar, sağım makinesi, at barınağı gibi diğer bütünleyici öğeleri de modeller arasında bulabiliyorsunuz. Oyuncakların birbirleriyle uyumlu olması sayesinde kombine edilebilmesi ise fonksiyonellik açısından daha fazla avantaj sağlıyor.

Bruder Oyuncak Fiyatları

Bruder oyuncak fiyatları istisnasız olarak kullandığı yüksek kalite malzeme, tasarımda yer alan detaylar, orijinal modele uygunluk ve gereken işçilik oranını kapsayacak şekilde belirleniyor.  En düşük fiyatlara sahip olan oyuncaklar, en yüksek fiyatlara sahip olan oyuncaklar kadar aynı kalite ve fonksiyonelliği barındıracak şekilde üretiliyor. Oyuncakların fiyatları tasarımdaki detaylar ve içerdiği aksesuarlara göre de değişiklik gösteriyor. Bruder oyuncaklar, işlevsel standartları uygunluk barındırdığından ötürü uzun vade içerisinde bir konsepte dahil olan farklı farklı oyuncakları satın alabilme imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra, bir konsept içinde yer alan oyuncakları farklı bir konseptle birleştirmek için alabileceğiniz diğer oyuncaklar bütünleyici özellikleri de barındıracak ve uyumluluk gösterecek şekilde üretildiği için zaman içerisinde farklı konseptleri bir araya getirebilmeniz için de olanak sağlıyor.

Aynı kalitedeki ürünleri tasarımdaki temel çizgisinden ödün vermeden müşterisine sunan Bruder oyuncak çeşitleri arasından bütçenize ve kullanıma uygun olan bir ya da birçok farklı ürünü geniş model yelpazesi içinden seçebilirsiniz.