2004 yılında Ankara’da kurulan her gün gelişen ve kendini yenileyen hızıyla kaliteden ödün vermeden sistem entegratörü kimliği ile birçok önemli projeye imza atan SARF Bilişim, son teknolojiyi, rekabetçi fiyatı ve eksiksiz destek hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. 2008 yılında bilişim alanında da kendini öncü firma olarak kanıtlamış olan SARF BİLİŞİM BÜRO MALZEMELERİ L.T.D.Ş.T.İ. aktif şekilde çalışmalarını sürdürerek 2009 yılında 3 mağaza ulaşmıştır. Gelişme anlayışını benimsemiş nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimize katma değer sağlayan, değişimlerine liderlik eden, SARF BİLİŞİM kaliteli bilişim ürün ve hizmetlerini sunmaktır.
Müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla çözüm ortağı olarak hareket eden, SARF Bilişim bu ihtiyacı karşılamak amacıyla sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden yazılım çözümlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.Bu hizmet anlayışıyla kamu ve özel sektörde birçok başarılı çalışmalar imza atmıştır.
Yunus Marketler Zinciri Gıda Dışı Ürün Tedarikçisi Yunus Marketler zincirinin 12 şehir ve ilçelerindeki, toplam 103 mağazasında gıda hariç tüm ürünleri tedarik etmenin haklı gururunu 10 senedir yaşıyoruz. Mutluluk kaynağımız sizlerin ürün ve hizmetlerden memnun kalmanız ile bizleri taçlandırıyor.
title
title
title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR