Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 15 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürün kullanılmamış olmalı, ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalı ve ürünün tekrar satılabilirliğine bir engel bulunmamalıdır. Ambalajı olmayan, kullanılmış veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte E-Arşiv fatura çıktısını; iade formunda yer alan gerekli alanları doldurarak UPS Kargo ile göndermelisiniz. UPS kargo 0850 255 00 66 numarasını aradığınızda "Y1471E" kodlu firmaya iade yapacağınızı belirtirseniz 24-48 saat içerisinde kargo firması adresinizden iadenizi teslim alacaktır. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir. İade kargo paketi tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili uzmanlarımız tarafından incelenir ve iade prosedürüne uygun olması halinde iade işleminiz; alışverişinizi kredi kartı ile yaptıysanız kartınıza, kapıda ödeme ile yaptıysanız banka hesap numaranıza 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartlı alışverişlerde tarafımızdan iade gerçekleştikten sonra bankaya göre değişmekle birlikte işlemin kredi kartı ekstrenize yansıma süresi 1-8 iş günüdür. Ürün İade Adresi: Sarf Bilişim Büro Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi Merkez Depo: 1012 cadde 5-B Saray Mahallesi Kahramankazan / ANKARA
sarfbilisim üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür.
İade Adresi: 1012 cadde 5-B Saray Mahallesi Kahramankazan / ANKARA
Siz Alışverişin keyfini doyasıya yaşayın diye ; iade talebiyle sarfbilisim'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları sarfbilisim'a ait olmaktadır. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanızın asıl nüshasında yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, belirtilen adrese "Alıcı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Bayi kodumuz: Y1471E
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra sarfbilisim tarafından işleminizi Kredi Kartı ile yaptıysanız kartınıza, işlemi Kapıda Ödeme seçeneği ile yaptıysanız belirteceğiniz banka hesap numaralarına iade işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem için süre 10 iş günüdür. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda / banka hesabınızda görmeniz ekstra bir kaç gün daha fazla sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sarfbilisim'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. sarfbilisim tüm iade işlemlerini bankanıza peşin olarak gerçekleştirmektedir.
Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, ürün stoklarda bulunuyorsa değişimi, ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. "Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?"
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.
Sipariş İptal talebinizi sipariş numaranız ile birlikte [email protected] adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR