Adet
189,00 TL KDV Dahil
199,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
149,00 TL KDV Dahil
199,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
149,00 TL KDV Dahil
199,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
149,00 TL KDV Dahil
199,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
149,00 TL KDV Dahil
199,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
149,00 TL KDV Dahil
199,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
249,00 TL KDV Dahil
259,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
1.140,24 TL KDV Dahil
1.477,41 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
209,07 TL KDV Dahil
319,44 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
189,40 TL KDV Dahil
247,57 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
630,73 TL KDV Dahil
718,74 TL KDV Dahil
1

Kahve Makineleri

Kahve yıllardan beri günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir ihtiyacıdır. Dünden bugüne gelen ve ilerleyen teknolojik imkanlar sayesinde artık kahve makineleri sayesinde bir dokunuşla istediğiniz zaman istediğiniz kıvamda kahve içme şansına sahip olabilirsiniz. İçmek istediğiniz kahvenin tipine ve hazırlanışına uygun olarak piyasada birçok ürün vardır. Kahve makinesi çeşitleri de bu nedenle aynı oranda çeşitlidir. Bu kadar fazla çeşidin piyasada bulunması satın alırken hangi markayı ve hangi modeli alırken kararsızlık yaşatabilir. Bu nedenle ürünlerin özelliklerini ve size sunduğu avantajlı dikkatlice incelemek gereklidir. Kahve makineleri, farklı kapasitelerde üretilir. Ayrıca tek çeşit kahve yapan makineler olabileceği gibi birden fazla çeşit sunan işlevsel modeller de vardır. Her makinenin kahve hazırlama hızı ve sunduğu işlevsellikler de farklıdır.

 

 

Kahve Makinesi Modelleri

 

 

Bazen otomatik kahve makinesi olarak adlandırılan kahve pişirme , dünyadaki evlerde bulabileceğiniz en yaygın kahve makinesi türüdür. Bu tür kahve makinesi bir dizi şekil ve boyutta olabilir. Ancak bir fincan kahve yapmaktan bahsedildiğinde genellikle bir kahve yapma makinesi kullanılır. Kahve makinesi modelleri içmek istediğiniz kahvenin tipine göre değişir. En çok tercih edilen ve ofis ya da ev ortamında en çok içilen kahveler filtre kahve ve Türk kahvesidir. Alacağınız filtre kahve makinesi size en az 10 fincan kahve kapasitesi sunar. Bazı modellerde aroma seçme tuşuyla damak zevkinize uygun filtre kahvesi yapabilirsiniz. Bu modellerde aynı zamanda damlama önleme fonksiyonu ve çift yönlü ısıtma sistemiyle kahvenizin daha yoğun bir kıvamda size ulaşmasını sağlar. Kahve hazır olduktan sonra da filtre kahve haznesinde bıraktığınız sürece kahveniz soğumaz ve sıcak kalır. Zamanlayıcı ve otomatik kapatma ayarıyla kahve hazırlanırken başında beklemek zorunda değilsinizdir. Kendi kendini temizleyen ve kireç tutmasını önleyen sistemle daha uzun ömürlü bir filtre kahve makineniz olur. Kahve makinesi modelleri arasında yer alan Türk kahvesi makineleri de vardır. En az 2 veya 3 ve en fazla 7-8 fincan Türk kahvesi yapma haznesine sahiptir. Kahveniz hazır olunca size alarm sistemiyle haber verir ve böylelikle kahve hazır olurken beklemez zorunda kalmazsınız. En önemli özelliklerinden biri de kahveniz taşma seviyesine geldiğinde otomatik olarak ısı sistemini kapatır ve kahveniz taşmaz. Kaynama seviyesini algılayan teknolojisi sayesinde sizin için kahveyi evde profesyonel kahve makinesi kalitesinde sunar. Kahve makinesi en iyi kıvamda ve ölçüde kahve yapmayı sağlar. Kahve makinesi modellerinin kahve makinesi kapsüllü ile çalışan modelleri de vardır. Bu kahve makineleri; cappuccino, creamy latte, espresso, latte macchiato ve lungo gibi kahve çeşitlerini yapmaya uygundur. Bu kapsüller hava geçirmez ve size geniş kahve çeşitliliği sunar. Bu sayede size taze kahveniz taze kalır. Makinenizin kapsül kolunu açarak kapsülünüzü yerleştirebilir ve dilediğiniz fincan boyuna basabilirsiniz. Her kapsülün üzerinde belirlenen su miktarı yazar ve ona göre dolum yapmalısınız. Kahve makinesi modellerinde aynı zamanda kahvenizin soğuk ya da sıcak ayarı vardır. Soğuk için maviye sıcak için de kırmızı düğmesine basmalısınız. Akıllı kapsül teknolojisi sayesinde kapsülü yerleştirince kahve makineniz ne kadar basınç uygulaması gerektiğini otomatik olarak ayarlar. Bu modellerin aynı zamanda 2 li kahve makinesi olanları da vardır. Bu modellerin iki cezve girişi vardır ve böylelikle aynı anda daha hızlı kahve yapabilirsiniz. 6 adet veya daha fazla fincan kapasitesine ait ürünler bulunur. Otomatik karıştırma teknolojisi sayesinde türk kahvenizi istediğiniz kadar köpürtecektir.

 

 

Kahve Makinesi Fiyatları

 

 

Her ürün modelin olduğu gibi kahve makinelerinin fiyatları da farklılık gösterir. Kahve makinesi fiyatları modellerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kapasitesi daha fazla olan kullanım malzemesi plastik yerine çelik kullanılan ürünlerin fiyatı değişiklik gösterir. Kahve makineleri modellerine göre farklı teknolojik özelliklerle donatılır. Bazı ürünler tek tip kahve sunarken bazı modeller ise birden fazla kahve çeşidi yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca kahve makinelerinin kapasiteleri de farklılık gösterir. Bu tür özellikler fiyatlandırmada etkili olur. Bazı makinelerde kahveyi sıcak tutan özellikler bulunur. Ayrıca bazı modeller kahveyi çok daha pratik şekilde hazırlamanızı sağlar. Bu tür farklılıklar fiyatlandırmaya da yansır. Satın almadan önce ürün ve fiyat karşılaşması yapmak için cimri.com’a göz atabilirsiniz.

 

 

Kahve Makinesi Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 

Kahve makinesi almadan önce almak istediğiniz ürünün özelliklerini incelemelisiniz. Günlük hayatta tercih ettiğiniz ve içmekten keyif aldığınız kahve tipine göre arama yapmakta fayda vardır. Piyasada bulunan çeşitli ürünler kafanızı karıştırabilir. Eğer almak istediğiniz ürünün kapasitesi sizin ihtiyaçlarınızla örtüşüyorsa fiyat ve performans dengesini inceleyebilirsiniz. Alacağınız ürün kaliteli ve kahve ihtiyacınızı günlük karşılayacak ölçüde olursa uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz. Bu makineler ofislerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanıldığı gibi artık birçok insan kafelerde içtiği kahveyi evde de her zaman içme isteği nedeniyle satın almak ister. Bu da kahve makinelerinin son günlerde artışı demektir. Bu kahve makinelerinin kullanımı çok kolaydır. Seçtiğiniz öğütülmüş kahve ile bir kahve filtresi kullanırsanız,  önerilen yere yerleştirip su eklemeniz ve kahve makinesini başlatmanız yeterlidir. Bazı kahve makineleri için bu işlem bundan daha da kolaydır. Kahveyi tercih ettiğiniz kadar güçlü hale getirebilir ve tamamlanana kadar ya da artık tatma standartlarınızı karşılayacak kadar taze olmayan kahveyi anlayarak yeniden doldurma için boşaltabilirsiniz. Bu kahve makineleri sadece evlerde yaygın değil aynı zamanda ofis mola odalarında ve birçok restoran türünde en sık göreceğiniz türde ürünleridir. Tercih edilme nedenleri arasında dışarda size sunulan kahveyi aynı şekilde evinizde ve ofisinizde profesyonel olarak size sunulmasından kaynaklanır. Kahve hayatınızda vazgeçilmez bir yere sahipse, bu makineler bir seferde yüklü miktarda kahve yapabilir ve gece uzun saatler çalışıyorsanız bu kahve makineleri sizin en yakın dostunuz olabilir. Her seferinde aynı tip kahve içmek yerine içmek istediğiniz aromada kahve yapabilen kahve modelleri sayesinde farklı kahveler deneyebilirsiniz.