sarfbilisim üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti alınmamaktadır. Ayrıca Kapıda Ödeme işlemlerinde Kargo Tahsilat Komisyon Tutarıda alınmamaktadır.
sarfbilisim'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3** gün, diğer illerimiz için ise 4-6** gün olarak belirtilmiştir. * (Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)
Siparişiniz UPS Kargo tarafından 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0 (312) 815 49 59 çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise siparişinizin alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgisini iletmek için 0 (312) 815 49 59 çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Güncel adres bilginizi UPS Kargoya iletebilmemiz için 0 (312) 815 49 59 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.
Resmi tatil günlerinde UPS Kargo teslimat yapmamaktadır.
Siparişleriniz; sarfbilisim'a ulaşan tarih ve saate göre, "sırası ile" hızlı bir şekilde kargolanmaktadır.
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. sarfbilisim UPS anlaşması gereği kargo şubesi paketinizi adresinize 2 defa telsimata getirmek zorundadır. 2. teslimat sırasında da adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz sarfbilisim'a iade edilir.
sarfbilisim kargo işlemlerini UPS Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar Ups Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.
sarfbilisim aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR