Adet
92,00 TL KDV Dahil
105,00 TL KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
146,00 TL KDV Dahil
169,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
24,00 TL KDV Dahil
39,00 TL KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
129,00 TL KDV Dahil
177,00 TL KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
129,00 TL KDV Dahil
172,00 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
169,00 TL KDV Dahil
180,00 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
169,00 TL KDV Dahil
185,00 TL KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
149,00 TL KDV Dahil
163,00 TL KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
89,00 TL KDV Dahil
105,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
89,00 TL KDV Dahil
120,00 TL KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
Adet
69,00 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
166,00 TL KDV Dahil
186,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
129,00 TL KDV Dahil
150,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
129,00 TL KDV Dahil
150,00 TL KDV Dahil
1

Pilsan Oyuncaklar

1940’lı yıllarda temelleri atılan Türkiye’nin ilk oyuncak üreticilerinden biri olan Pilsan; İstanbul Eminönü’nde oldukça ufak bir atölyede ürettiği kurşun askerleri, 6 yaşındaki oğlu ile Anadolu’yu karış karış gezerek satan Yakup Çetinalp tarafından kurulmuştur. O günden bugüne her keseye uygun olarak ürettiği oyuncakları ve kaliteli malzemesi ile göze çarpmaktadır. Yaratıcılığı ile öne çıkan ve artık ikinci nesilden Hasan Faruk Çetinalp tarafından yönetilen marka, bugün 85.000 m2’lik bir üretim alanına sahip, ihracatta öncü, köklü markalardan biri haline gelmiştir. Plastik bebek ve çocuk oyuncakları denince akla gelen firma, akülü araçlardan çocuklar için park ve bahçe mobilyalarına, zeka oyunlarından sallanan atlara, türlü oyuncaklar üreterek çocukların hayal güçlerine katkıda bulunmaktadır. Güvenilir malzemesi ile anneleri rahatlatan Pilsan, sayısız ürün tipi ile çocukların hayali olmaya devam etmektedir. 

Plastik Bahçe Ve Dış Mekan Oyuncakları Hem Dayanıklı Hem De Eğlenceli

Bahçe ve dış mekan oyuncaklarında kalite ve uzun vadeli kullanım, aranan özelliklerin başında gelmektedir. Malzemesinin kalitesinden ödün vermeyen Pilsan’ın yazlık oyuncakları, kova setleri ve kum kalıpları ile çocuğunuz deniz kenarında hiç eğlenmediği kadar eğlenecek, türlü kaleler tasarlayacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. Park ve bahçelerde kullanılan plastik salıncaklar, kaydırak setleri, plastik evler, oyun alanları, yaylı atlar ve diğer sallanan hayvanlar, top havuzları, tahteravalliler ve plastik çitler ile çocuğunuz hem güvenli bir şekilde bahçenizde oyun oynayacak hem de arkadaşları ile eğlenecek. 

Bisiklet ve Akülü Araç Her Çocuğun Hayali

Uygun fiyatları ve türlü modelleri ile Pilsan’ın bisiklet, akülü araç, pedalsız araç ve pedallı araçları çocuğunuz için artık ulaşılmaz değil. Ergonomik tasarımı ve hem kız hem de erkekler için özel olarak üretilmiş renk ve modelleri arasından çocuğunuzla seçim yapmak sizin için keyifli ama bir o kadar da zor olacak. Türlü modelde ve fonksiyonda akülü araçlar, pedalsız mini moto aracı, scooterlar, atv ve sürmeli arabalar, zincirli, pedallı veya pedalsız bisiklet modelleri, pedallı traktör ve arabalar, kız ve erkeklere özel türlü renklerde araçlar çocuğunuzun ayağını yerden kesecek. Kolay kullanımı ile hem küçük çocuklarınız hem de yaşça daha büyük çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu araçlar ile birlikte çok eğleneceksiniz. 

Kış Günlerinde Pilsan İç Mekan Oyuncakları ile Eğlenmek Çok Keyifli

Çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek, zeka gelişimine pozitif katkıda bulunacak Pilsan iç mekan oyuncakları, çocuğunuz kadar sizin de hoşunuza gidecek. Çocuğunuz türlü renkte oyuncak araba, kamyon ve dozeri evinizin her yerinde gezdirebilecek, üzerlerine oyuncaklarını koyup taşıyabilecek. Building bloklar ve türlü zeka oyunları ile birlikte zevk alarak oyun oynayabilecek. Ayrıca ergonomik olarak çocuğunuza özel olarak tasarlanmış sandalyeler, yazı tahtaları ve masalar ile birlikte resimler ve boyama yapabileceksiniz. Güvenilirliği katılanmış Pilsan yer karoları ve oyun halıları ile çocuğunuzun yerde oyun oynamasından artık korkmayacaksınız. Hatta basketbol, futbol gibi oyunları artık evinizde oynayabilecek, sallanan at ve fillerle eğlenebileceksiniz. Özel olarak tasarlanmış olan mutfak setleri çocuğunuzun çok hoşuna gidecek, size türlü yemekler pişirecek. 

Bebekler İçin Üretilen Pilsan Gereçler Annelerin Hayatını Kolaylaştırıyor

Plastik bahçe oyuncakları ile öne çıkan Pilsan’ın bebeklere özel ürettiği araç ve gereçler bebeğinizin doğumundan itibaren yanınızda olacak ve hayatınızı kolaylaştıracak. Oldukça hafif ve sağlıklı malzemelerden üretilen bebek beşikleri, yürümeye yardımcı olan hoppala ve yürüteçler, tuvalet eğitiminin olmazsa olmazı oturaklar ve ek gıda serüveninin ayrılmaz parçası olan mama sandalyeleri kalitesi ile anneleri memnun edecek. Böylece bebeklikten çocukluğa, bebeğiniz her anında güvenilir Pilsan kalitesi ile büyüyecek.