sarfbilisim'de sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3 iş günü** , diğer illerimiz için ise maksimum 4-6 iş günü **olarak belirtilmiştir. * (Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.) **(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)
sarfbilisim üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti alınmamaktadır. Ayrıca Kapıda Ödeme işlemlerinde Kargo Tahsilat Komisyon Tutarıda alınmamaktadır.
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, hiçbir ek ücret ödemeden satın aldığınız ürün / ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ücret iadesi isteyen müşterilerimiz ise 15 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, UPS Kargo (0850 255 00 66) ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi kargo görevlisine Y1471E kodunu ilettiğinizden emin olunuz. -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden UPS Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızına asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız. -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. Ürün İade Adresi: Sarf Bilişim Büro Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi - 1012 cadde 5-B Saray Mahallesi Kahramankazan / ANKARA
sarfbilisim üzerinden verdiğiniz siparişlerde değişiklik yapmak için, siparişiniz kargoya verilmeden önce 0 (312) 815 49 59 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.
İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@ sarfbilisim.com.tr adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.
sarfbilisim modelinde siparişlerin bir çoğu tek pakette sevk edilmektedir. Ayrı sevk sağlanan ürünlerde paket birleştirme yapılamamaktadır. sarfbilisim bu gibi durumlarda sizden sadece tek bir kargo ücreti tahsil etmektedir.
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0 (312) 815 49 59 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@ sarfbilisim.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.
sarfbilisim sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilir veya eklemek istediğiniz İndirim Kodunu buraya yazarak ekleyebilirsiniz. Bir siparişiniz de en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz. İndirim Kuponlu alışverişlerde alışveriş tutarınızın İndirim Kuponu tutarından yüksek olması gerekmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR