Fisher Price FPN79 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçik (Türkçe)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 250,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 199,00 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
  • Fisher Price FPN79 Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçik (Türkçe)
  • Bebeğinizin en sevdiği köpekçik arkadaşı sarılıyor, ışıklarını yakıyor ve ilk bilgilerini öğretiyor!
  • Yepyeni Eğitici Köpekçik'e merhaba deyin! Yumuşacık köpekçik ile öğrenmenin eğlencesi asla bitmiyor! Eğitici Köpekçik her zamanki gibi bebeğinizin dokunuşlarına eğlenceli şeyler söyleyerek cevap veren veya şarkılar çalan, yumuşak ve sevimli bir köpekçik. Bebeğinize 100'den fazla temel kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtır! Her bebek kendi hızında gelişir. Eğitici Köpekçik, Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisine sahiptir. Böylece, çocuğunuz için en uygun oyun seviyesini seçebilirsiniz. Her üç oyun seviyesinde de farklı gelişim aşamalarına uygun çeşitli şarkılar, sesler ve cümleler bulunur. Üstelik, Köpekçik'in ışıklı ve çok renkli kalbi müzikle birlikte yanıp söner! 1. Seviye - Keşfetme: Bebeğiniz, temel kelimelerini, renkleri, alfabeyi, vücudun bölümlerini ve daha fazlasını dinlemek için Köpekçik'in el, ayak, kalp, burun veya kulağına basabilir! 2. Seviye - Teşvik Etme: Eğlenceli cümleler, bebeğinizi birlikte saymaya, renkleri bulmaya ve bedenin bölümlerini tanımaya teşvik eder! 3. Seviye - Taklit Etme: Hayal gücünü kullandıran ve taklit etmeye teşvik eden cümleler ile Köpekçik heyecanlı ve yaratıcı bir taklit oyununa hazır!
  • 75'ten fazla şarkı, ses, melodi ve sözcük! - Çocukların çok sevdiği Kırmızı Balık şarkısı da dahil!
  • Köpekçik'in elleri, ayağı, kulağı ve ışıklı kalbi bebeğinizin dokunuşuna hazır (5 farklı etkileşim noktası)
  • İlk kelimeler ile tanıştırır; beden, şekiller, sayma, alfabe ve daha fazlasını tanıtır!
  • Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi ile bebeğinizle birlikte büyüyen 3 öğrenme seviyesi
  • Tüm şarkıları ardarda dinlemek için Köpekçik'in ışıklı kalbine basılı tutun!
  • Bebeğinizin duyusal ve ince motor becerilerinin hızla gelişmesine yardımcı olur.
  • Gelişim Rehberi: Düşünme Becerileri - Merak: Bebeğinizin sesleri, ışıkları ve müzikleri aktive etmeyi öğrenerek neden-sonuç ilişkisini daha iyi anlamasını sağlar. Zihinsel Gelişim - Bilgi Dağarcığı: Şarkılar ve sözcükler aracılığıyla temel kelimeleri, harfleri, sayıları, beden parçalarını, renkleri ve şekilleri öğretir. Sosyal ve Duygusal Gelişim - Konuşma Becerileri: Sıcak ve sevimli bir arkadaş sayesinde bebeğinize karşılıklı konuşmayı tanıtır. Sosyal ve Duygusal Gelişim - Güvenlik ve Mutluluk: Köpekçik ve Kız Kardeşi bebeğinizin ilk arkadaşları haline gelirken; sıcak ve sevimli bu arkadaş ona güvenlik ve mutlululuk hissi verir. Dil Gelişimi: Köpekçik bebeğinizi farklı kelimeler ile tanıştırır! Onu dinlemek ve etkileşime geçmek bebeğinizin kelime dağarcığını geliştirir.
Benzer Ürünler

- Hafta içi saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

- Covid-19 (Koronavirus) salgınından dolayı yaşanan sipariş yoğunluğu nedeniyle siparişlerin tesliminde 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

- Kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği sayesinde hem kredi kartı olmayanlar hemde güven sorunu yaşayan müşterilerimiz güvenli alışveriş yapabilmektedir.

- Kapıda ödeme seçeneğinde ekstra ücret talep edilmemektedir.

- Ürün iadeleriniz için; iade edeceğiniz ürünü ıslak imzalı faturası ile birlikte, UPS Kargo Y1471E kargo kodunu kullanarak depomuza ücretsiz gönderebilirsiniz.

- Detaylı bilgi için iade ve değişim koşullarına bakınız.

- 0 (312) 815 49 59 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

- Hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında 0 535 513 14 14 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.