Adet
83,00 TL KDV Dahil
95,23 TL KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
109,00 TL KDV Dahil
130,00 TL KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
79,90 TL KDV Dahil
98,00 TL KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
129,00 TL KDV Dahil
159,00 TL KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
129,00 TL KDV Dahil
180,00 TL KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
Adet
19,00 TL KDV Dahil
25,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
279,00 TL KDV Dahil
350,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
118,00 TL KDV Dahil
130,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
84,00 TL KDV Dahil
98,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
68,00 TL KDV Dahil
85,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
75,00 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
1

Barbie Modelleri

Yarım asrı aşkın bir süredir üretim hayatına devam eden Barbie markası, dünyanın en çok satan oyuncak üreticilerinden biri olmakla beraber lisanslı kırtasiye ürünleri, çantalar ve kozmetik ürünler de üretiyor. Marka, ürün tasarımlarında moda ve teknolojideki yenilikleri başarıyla yansıtıyor ve kendini sürekli güncel tutuyor. Geniş ürün yelpazesini giderek artıran marka, çocukların favori oyuncakları arasında yer alıyor. Barbie tarafından üretilen oyuncak bebekler ve temalı setler, özellikle kız çocuklarının yoğun ilgisini çekmeyi başarıyor. Markanın ürünleri arasında üç ana karakter Barbie, Ken ve Chealsea'nin bulunduğu modeller öne çıkıyor. Karakterlerin farklı elbiselerle farklı temalarda yer aldığı oyuncak grupları ve kırtasiye ürünleri, çocuklarınız için keyifli vakit geçirme fırsatı yaratıyor.

Barbie Ürünleri Kimler için Uygundur?

Kız ve erkek çocuklar için ürün geliştiren Barbie, farklı yaş gruplarına özel tasarımlara imza atıyor. Markanın 0 - 24 ay arası bebeklerden 12 yaş üzeri çocuklara kadar değişik temalarla hazırlanmış olduğu yüzlerce ürün alternatifi bulunuyor. Böylelikle çocuklarınız zengin ve renkli seçenekler arasından seçim yapma şansı elde ediyor. Siz de çocuklarınız için cinsiyet ve yaş aralığı gibi kriterlere göre ürün tercihi yapabiliyorsunuz.

Barbie Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Her Barbie ürün modeli, birbirlerinden bağımsız malzemelerle üretilmiş ve farklı dizayna sahip olduğu için ürün özellikleri modelden modele değişkenlik gösterebiliyor. Markanın modelleri, Barbie, Chealsea ve Ken karakterlerini birbirinden ilgi çekici temalarla çocuklarla buluşturuyor. Oyuncak kategorisinde yer alan aksesuarlı ve hareket ettirilebilen Barbie modellerinin çok yönlü özellikleri bulunuyor. Ofis, okul, kırtasiye ve kozmetik kategorisindeki ürünlerin özellikleri ise kullanım şekillerine göre farklılık arz ediyor.

Barbie Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Barbie markası, çocuk temelli çeşitli kategorilere yönelik ürün geliştiriyor. Dolayısıyla çocuğunuz için ürün seçimi yaparken ya da çocuğunuz kendisi için ürün seçerken öncelikli olarak ürün kategorisinde karar kılınması, tercih yapmanızı kolay hâle getiriyor. Ürün kategorisi seçildikten sonra yaş aralığına uygun modellere yönelmeniz tavsiye ediliyor. Ardından çocuğunuzun kişisel beğeni ve istekleri doğrultusunda hareket ederek model seçimine son verebiliyorsunuz. Model alternatifinin çok olması, her çocuğun kendisine uygun bir ürün bulmasını mümkün duruma getiriyor.

Barbie Modelleri Nasıl Kullanılır?

Barbie, oyuncak, okul, kırtasiye ve kozmetik ürünleri başta olmak üzere kullanım biçimi açısında farklılık gösteren yüzlerce model üretiyor. Bu nedenle modellerin kullanım biçimlerini yer aldıkları kategoriye göre incelemek gerekiyor. Bebeklerin ön planda olduğu oyuncak modelleri, kolay kullanımlarıyla çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatıyor. Barbie temalı okul ve kırtasiye ürünleri, öğrenci olan çocuklarınızın çanta, kalemlik ve matara gibi çeşitli gereksinimlerini karşılıyor ve okula gitme eylemini eğlenceli hale getiriyor. Kozmetik ürünler ise çocuklarınızın parfüm ve makyaj malzemeleriyle tanışmasını sağlıyor.

Barbie Ürünleri Ne İşe Yarar?

Barbie markasının meslek grubu temasıyla tasarlamış olduğu kariyer oyuncak bebekleri, öğrenme çağındaki çocukların birçok kavramı algılamasına yardımcı oluyor. Çocuklar, astronotluktan hemşireliğe, veterinerlikten kuaförlüğe kadar çeşitli mesleklerin ayrıntılarını öğrenme fırsatı yakalıyor. Belirli bir temaya göre tasarlanmış olan oyun setleri ise çocuklara kıyafet kombini yapmak, mutfak gereçleri kullanmak ve köpeklere tuvalet eğitimi yaptırmak gibi yararlı kavramları öğretiyor.

Barbie Fiyatları Nasıldır?

Barbie, son derece geniş olan ürün yelpazesinde değişik nitelikte birçok modele yer veriyor. Üretim malzemesi ve kullanım özelliği bakımından farklılık arz eden Barbie ürünleri için sabit bir fiyat söz konusu olmuyor. Markanın kalitesi ve çeşitliliğiyle beğeni toplayan ürünleri arasında her bütçeye hitap edecek fiyatta seçenekler bulunuyor.