Adet
569,00 TL KDV Dahil
797,00 TL KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
549,00 TL KDV Dahil
599,00 TL KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Adet
549,00 TL KDV Dahil
599,00 TL KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
ADET
149,00 TL KDV Dahil
159,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
209,07 TL KDV Dahil
317,84 TL KDV Dahil
Tükendi
Adet
595,60 TL KDV Dahil
718,74 TL KDV Dahil
1

Tost Makineleri

 

Neredeyse her çatı altında severek kullanılan tost makineleri, çok uzun yıllardır kullanılır. 1300’lu yıllarda icat edilen tost makineleri modern halini alana dek çeşitli aşamalardan geçer. Elektrik yardımı ile kullanılan ürünler birçok yiyeceği kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamaya yardımcı olur. Sadece tost yapmak için değil aynı zamanda çeşitli ızgara yemekleri içinde kullanılan tost makineleri, dünya çapında ki markalar tarafından üretilir. Tost makinesi markaları çeşitlilik gösterdiği için her kullanıcının farklı istek ihtiyaçları karşılanır duruma gelir. Birçok marka tarafından hazırlanan tost makineleri evlerde ve işyerlerinde farklı amaçlar için kullanılır. Özellikle pratik bir hizmet sunan modeller kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına net bir cevap verir. Gün geçtikçe teknolojinin yardımı ile gelişen tost makineleri, mutfakların vazgeçilmez aletleri arasına girer. Özellikle küçük ev aletleri arasında ilgi gören bu ürünlere farklı teknik özellikler ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sektör içinde üretilen ürünler tasarımları ve renkleri ile de ilgi odağı olur. Kullanıcılar tost makinesi alırken sadece teknik özelliklerini değil aynı zamanda renkleri ve tasarımları ile de seçim yapabilir. 

 

Tost Makinesi Modelleri ve Özellikleri

 

Öncü ve güvenilir markalar tarafından hizmete sunulan tost makineleri, evlerinizde ve işyerlerinizde en büyük yardımcınız olur. Gerek pratikliği ile gerekse sunduğu çeşitli hizmetler ile öğünlerinizi renklendirir. Hazırlayabileceğiniz ürünler ile hem kendi öğünlerinizi çeşitlendirebilirsiniz hem de sevdiklerinize unutulmaz lezzetler hazırlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan tost makinesi çeşitleri markalar tarafından belirlenen özelliklere göre değişiklik gösterir. Öncelikli olarak istek ve ihtiyaçlara göre hazırlanan tost makinelerini birbirinden ayıran özellikler arasında boyut seçenekleri bulunur. İhtiyacınız olan ve kullanım amacınızı tamamlayacak ürünün boyutu, size sağladığı fırsatları etkiler. Eğer büyük bir tost makinesi sizin için fazla ise markaların hazırladığı mini boyutlarda ki modelleri inceleyebilirsiniz. Hazırlanan tost makinesi mini olduğu zaman ürün kalitesi düşürülmeden üretim yapılır. Bu modeller hem portatif olması ile hem de kolay taşınabilmesi ile sıkça tercih edilir. Gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz aynı zaman da mutfağınızda oldukça az yer kaplayan mini tost makineleri ile hızlı ve lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz. Modellere göre değişen dilim seçenekleri arasında ihtiyacınız olan ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin güçleri ve ızgara seçenekleri de modele göre değişim gösterir. Hem granit hem de döküm olarak hazırlanabilen mini tost makineleri kilitleme mandalları sayesinde güven içinde kullanılır. Eğer ihtiyacınız olan tost makinesinin daha büyük boyutlarda olmasını isterseniz seçenekler yine değişiklik gösterir. Büyük boyutlarda ki ürünlerin 8 ila 6 dilim arasında geniş bir plakaları bulunur. 8 dilimli tost makinesi hem çeşitli tostlar hem de birden fazla porsiyon ile ızgara yemekleri hazırlayabilirsiniz. Isı kademelerine göre yaptığınız yiyecekleri gerekli sıcaklıklar ile istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Kullanıcıların tercihlerine bırakılan diğer durumlar ise hazırlanan ürünün malzeme yapısı olur. Hem döküm hem de granit ile hazırlanan tost makineleri temizleme açısından oldukça kolay olur. Sahip olduğunuz tost makinesi döküm olduğu zaman yiyeceklerinizin lezzeti artarken aynı zaman da enerji tasarrufu da yapmış olursunuz. Çok az yağ kullanarak pişirme yapabileceğiniz döküm yüzeyler ile sağlıklı öğünler elde edebilirsiniz. Ayrıca döküm yüzeyler sayesinde hazırladığınız yiyecekler uzun süre sıcak kalır.

 

Tost Makinesi Fiyatları

 

Bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir tost makinesi arıyor iseniz dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar hem sizi en uygun ürünler ile buluşturur hem de gereğinden fazla harcama yapmanıza engel olur. Belirtilen durumlar ile ilerlemek isterseniz öncelikli olarak fiyat araştırmanızı geniş çaplı yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan tost makinesi fiyatları arasından kendi bütçenize uygun olana karar vermeden önce ürünün özelliklerini tam olarak incelenmiş olması gerekir. Çünkü farklı şekillerde karşınıza çıkacak olan fiyatlar ürünün teknik özellikleri ile bağlantılı olur. Bu özellikler arasında ürünün ısı kademesi, gücü ve malzeme yapısı önemli bir nitelik taşır. Ayrıca kullanılan malzemenin kalitesi ve sağlamlığı da karşınıza çıkan fiyatlar ile ilişkili olur. Satın almak istediğiniz tost makinesinin boyutları da fiyatlandırma konusunda göz önünde bulundurulur. 6 dilimli tost makinesi ile 8 ve daha fazla dilime sahip tost makineleri boyutlardan dolayı aynı fiyatlar ile sunulmayabilir. Bunun sebebi markalar tarafından harcanan maliyetlerinin farklı olmasından kaynaklanır. Belirtilen faktörleri farkında olarak araştırma yaptığınız takdirde en ucuz tost makinelerine en uygun koşullar ile ulaşabilirsiniz.

 

Tost Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  •  

     

    Küçük ev aletleri arasında en sık tercih edilen ve en çok sevilen ürünler arasında tost makineleri bulunur. Kendi ihtiyaçlarınız ve pratik öğünler hazırlamak için tost makinesi satın almak istiyorsanız, dikkat etmeniz gerekir bazı özellikler olduğunu bilmeniz gerekir. Bu özellikler satın alacağınız ürünün fiziksel ve teknik özelliklerini kapsar. Satın alma işleminden önce tost makinesi modelleri arasından birine karar verdiyseniz son kez inceleme yapmanız sizin için avantajlı olur. Öncelikli olarak sahip olmak istediğiniz ürünün boyutlarını inceleyebilirsiniz. Kullanım amacına uygun bir ürüne sahip olmak isterseniz, satın alacağınız tost makinesinin boyutları oldukça önemli olur. Dilimlere göre birbirinden farklılık gösteren makine plakaları arasında ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca satın almak istediğiniz ürünün malzeme yapısı da kullanıcılar için oldukça önemli bir nitelik taşır. Eğer granit yüzeyler ile pişirme yapmak istiyorsanız malzeme yapısı granit olan ürünlere yönelmek gerekir. Satın aldığınız tost makinesi granit olduğu zaman uzun süreli bir yatırım yapmış olursunuz.  Çünkü hazırlanan granit modeller çizilmelere ve yüksek ısılara karşı oldukça dayanıklı olur. Bu seçenekler arasından her duruma dikkat ettiğiniz düşünüyor iseniz istediğiniz markaya ait tost makinesini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.